Hakkımızda - ÇELİK HİDROLİK

Kategoriler

Bilgi

ÇELİK HİDROLİK PNÖMATİK HORTUM RAKOR MAKİNA OTOMASYON ELEKTRİK ELEKTRONİK SANAYİ İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ , BURSA DA HİZMET VERMEKTE OLAN HİDROLİK, PNÖMATİK VE OTOMASYON SİSTEMLERİ KONUSUNDA İHTİSAS SAĞLAMIŞ BİR FİRMADIR. BAŞTA BURSA OLMAK ÜZERE, TÜM TÜRKİYEDE TEKNİK KADROSU İLE HİDROLİK, PNÖMATİK VE OTOMASYON KONULARINDA PEK ÇOK KURUMSAL MÜŞTERİSİNE HİZMET VERMEKTEDİR. BİLGİ BİRİKİMİ VE ENDÜSTRİYEL UYGULAMA TECRÜBESİ İLE HİDROLİK, PNÖMATİK KONULARINDA MALZEME SATIŞI YANI SIRA MÜHENDİSLİK FAALİYETLERİ VE İMALATLARI İLE TEKNOLOJİK ÇÖZÜMLER ÜRETMEKTEDİR. KONULARINDA TANINMIŞ VE GÜVENİLİR FİRMALARIN MARKALARINI MÜŞTERİLERİ İLE BULUŞTURAN ÇELİK HİDROLİK TEKNİK DESTEK VE SATIŞ SONRASI HİZMETLER SAĞLAMAKTADIR.

ÇELİK HİDROLİK, İLKELERİNE BAĞLI VE BAŞARILI OLMAYA ODAKLANMIŞ BİR FİRMA OLARAK MÜŞTERİLERİNİN İSTEKLERİNİ KARŞILAMAKLA KALMAYIP BEKLENTİLERİNİN ÖTESİNDE ÇÖZÜMLER SUNMAYA ODAKLANMIŞTIR.

VİZYONUMUZ :

DOĞRU ÜRÜNÜ, DOĞRU ZAMAN VE DOĞRU MALİYETLE SUNAN; GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİ VE İLKE EDİNDİĞİ KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ İLE KALİTEYİ ERİŞİLEBİLİR KILAN; ÜRETEN BİR MARKA OLMAYI HEDEFLİYORUZ.